Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 DEFINITIVNI KONEC SERVERU...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
PaZouT
RebornMu-Administrátor
RebornMu-Administrátor



Poeet p?íspivku : 9
Age : 37
Registration date : 21. 04. 08

DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Empty
PříspěvekPředmět: DEFINITIVNI KONEC SERVERU...   DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 10:06 am

Je mi to lito, ale server musi skoncit. Mam proto osobni duvody... Mrzi me to a kazdy kdo me zna tak vi, ze jsem se snazil server udrzet, jak to jen slo, ale uz to proste dal nejde... Pokud si tu ted chcete zanadavat, tak prosim, ale na veci to nic nemeni...

Jen doplneni toho, proc server skoncil: protoze nemam doma podminky proto, aby jel a lepsi je to ukoncit ted nez abych to pak musl zkoncit az by to bylo hodne rozehrany... hale ja mam den co den migreny z toho jak ta svine huci, navic jsem si tim kompletne bloknul pc a nemohl jsem ho nijak pouzivat a to je fakt na hovno takhle... udelam server az budu mit 2 pc, driv ne...

To Angelus: z nikoho mamrdy nedelam, ono vysmivat se a pomlouvat dokaze kazdej, chtel bych videt tebe...


Naposledy upravil PaZouT dne Mon Jul 28, 2008 3:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
vojtik24




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 30. 04. 08

DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Empty
PříspěvekPředmět: dd   DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 12:06 pm

Ahoj pazy je to velika skoda ze server konci, vim ze si to chtel udrzet ... ale asi to nejde jinak nedy se jeste urcite potkame at na jinem serveru nebo jeste nekdy na tvem

Jinak preju GL a HF ElektronDL
Návrat nahoru Goto down
Angelus
Moderátor
Moderátor
Angelus


Poeet p?íspivku : 8
Age : 33
Registration date : 24. 05. 08

DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DEFINITIVNI KONEC SERVERU...   DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 12:19 pm

PaZouT napsal:
Je mi to lito, ale server musi skoncit. Mam proto osobni duvody... Mrzi me to a kazdy kdo me zna tak vi, ze jsem se snazil server udrzet, jak to jen slo, ale uz to proste dal nejde... Pokud si tu ted chcete zanadavat, tak prosim, ale na veci to nic nemeni...


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

OUUUUUUUUUUUU jake prekvapeni.... jinak prectete si moje topicy co sem rikal porad... no nevadi tvoje osobni problemy sou dulezitejsi ale jak bych to rekl SES **i love you ** No Sad je mi to lito a co ja vim uz mi to rekli 3lide na ICQ tak na tom asi neco bude... je to tvoje vec a doufam ze si ti hraci aspon zahrali kdyz z nich delas takove mamrdy... sice sem sazel ze vydrzi server 3tydny ale prekvapil si i me :-D GJ ANGELUS
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
**Lord*Angel**
**Lord*Angel**
Administrátor


Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 19. 04. 08

DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DEFINITIVNI KONEC SERVERU...   DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 1:49 pm

tak se vsechno nastavovalo a pak konec??? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://frenforum.forumczech.com
magic




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 05. 08

DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DEFINITIVNI KONEC SERVERU...   DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 3:10 pm

škoda no, zrovna sem se chystal, že začnu trochu hrát...

Vanya
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Empty
PříspěvekPředmět: Re: DEFINITIVNI KONEC SERVERU...   DEFINITIVNI KONEC SERVERU... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
DEFINITIVNI KONEC SERVERU...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Adresa serveru
» Client nutny ke hrani na nasem serveru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: RebornMUserver :: Informace O RebornMu-Serveru-
Přejdi na: